Menu

İnşaat Materialları və Alətləri

header photo

Blog posts : "Permolit: Antipas Boyalar"

Permomacun Sentetik Boya Macunu

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, dolgu, tamir ve yüzey düzeltme macunudur.Çekimi kolay, uygulaması rahattır, çabuk kurur, suya ve deniz şartlarına karşı dayanıklıdır.

Ətraflı

Akçalı Sülyen Boya

Sentetik reçine bazlı, metal yüzeylerde pas önleyici, ısıya dayanıklı antikorozif boyadır.

Ətraflı

Monotip Antipas (Parlak) Pas Önleyici

Her tip paslı veya paslanır metal üzerine dekoratif görünüm kazandırmak, paslanmaktan korumak amacıyla geliştirilmiş, astar ve son kat boyadır.

Ətraflı

Monotip Antipas (Yarımat)

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, yarımat antikorozif, sentetik astar ve son kat boyadır.Her tip paslı veya paslanır metal üzerine dekoratif görünüm kazandırmak, paslanmaktan korumak amacıyla geliştirilmiş, astar ve son kat boyadır.

Ətraflı

Permolit Amerikan Kapı Boyası

Yüksek örtücülüğe sahiptir. Kurşunsuzdur. Sararmaya karşı dirençlidir. Uygulama kolaylığı ve iyi yayılma özelliği ile düzgün yüzeylerin oluşmasını sağlar, darbelere, fiziksel ve kimyasal etkilere direnci yüksektir.

Ətraflı

Akçalı Antipas Pas Önleyici Metal Astarı

Her tip paslanır metali, paslanmaktan korumak son kat boya uygulamasına hazır hale getirmek için geliştirilmiş, astar kat antipas boyadır.

Ətraflı

Permolit Grafite Özel Metal Boyası

Solvent bazlı, epoksi bağlayıcı esaslı, hava kurumalı, metalik görünümlü, antikorozif son kat parlak boyadır. Hızlı kurur, uygulandığı tüm yüzeyler üzerinde metalik ışıltılı bir film bırakır.

Ətraflı

Permolit Hammerton

Solvent bazlı, epoksi modifiye alkid bağlayıcı esaslı, hava kurumalı, çekiçlenmiş metal görünümlü, parlak son kat boyadır. Dekoratif amaçlı metal boyasıdır. Hızlı kurur. Çıplak ve astarlanmış metal yüzeylere çok iyi yapışır. Metal işçiliği sırasında meydana gelen kusurları kapatır. Dekoratif görünüm…

Ətraflı

Permolit Metallon Pas Önleyici

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, dekoratif, metalik, antikorozif, sentetik son kat boyadır. Uygulandığı tüm yüzeyler üzerinde metalik ışıltılı bir film bırakır.

Ətraflı

Permolit Metallon Işıltılı Parlak Koruyucu Vernik

Solvent bazlı, alkid bağlayıcı esaslı, kurşun içermeyen, dekoratif, metalik, antikorozif, sentetik son kat verniktir. Metallon boyanın parlaklığını ve metalik efektini artırır.

Ətraflı

Akstar Alüminyum Yaldız Boya

Solvent bazlı, hidrokarbon reçine esaslı, ısıya dayanıklı, dekoratif, parlak, metalik görünümlü son kat, koruyucu boyadır.

Ətraflı

Akçalı Yaldız Boya (Altın-Bronz-Bakır)

Solvent bazlı, hidrokarbon reçine esaslı, ısıya dayanıklı, dekoratif, parlak, metalik görünümlü son kat, koruyucu boyadır.Uygulandığı yüzeylere parlak, metalik görünüm kazandırır.

Ətraflı

12 Blog Posts

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.